Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

brusič pro Jablonec nad Nisou volná místa

Volná místa profese brusič pro Jablonec nad Nisou vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • brusič
  • brusič Jablonec nad Nisou
zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst

Dělník bižuterní výroby - brusič/ brusička

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Úkolová práce ve stoje. Manuální zručnost nutná, dobrý zdravotní stav, práce není vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné. Nabízíme: stravné 95,00 Kč Kontakt: e-mailem, telefonicky PO, ST 8:00 - 11:00

Zaměstnavatel:
PAS Jablonec a.s.
Přidat k oblíbeným
Nebyl nalezen žádný výsledek pro brusič Jablonec nad Nisou, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Brusič/ka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: -broušení a leštění optických komponent na svěřených strojích -práce s měřidly - mikrometr, posuvné měřítko, úchylkoměr Požadujeme: -vyučení nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického zaměření -pečlivost, trpělivost, manuální ...

CRYTUR, spol. s r.o.