SEŘIZOVAČI CNC STROJŮ

Zaměstnavatel: KARDANEX a.s.
Vrahovická 4308
Prostějov

Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě paní Klaudyová Hana, tel.: 775 070 668, Životopisy možno zasílat na e-mail: klaudyova@kardanex.cz. Požadavky: vyučení, SŠ vzdělání strojnické, znalost čtení výkres. dokumentace, ochota pracovat ve 3 směnném provozu, samostatnost, odpovědnost.
Náplň práce: obsluha a seřizování CNC soustruhů, seřízení stroje a výrobního procesu na požadované tolerance, odladění stroje, práce s měřidly. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, závislé na praxi uchazeče. Zázemí stabilní společnosti, zaučení a perspektiva dalšího vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu. PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Volné místo seřizovači cnc strojů pro lokalitu Prostějov.

Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Kontaktní osoba: Hana Klaudyová
Telefon: +420 775 070 668
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj