• P 
  • P 
  • MECHANIK, ÚDRŽBÁŘ / MECHANIČKA, ÚDRŽBÁŘKA ve výrobě 

MECHANIK, ÚDRŽBÁŘ / MECHANIČKA, ÚDRŽBÁŘKA ve výrobě

Zaměstnavatel: HIRSCH Czech Republic s.r.o.
Bezručova 88

Pracovní poměr na dobu určitou, plný pracovní úvazek, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.

Co bude náplní Vaší práce: preventivní údržba strojního zařízení podle plánu údržby; oprava strojů a zařízení; řešení denních oprav a spolupráce s externími dodavateli; návrh, plánování a realizace investic ve spolupráci s vedením firmy; vedení provozní dokumentace údržby.

Jak by měl vypadat Váš profil: minimálně vyučení v oboru, trestní bezúhonnost, praxe v oboru min. 5 let, manuální zručnost, kreativita, komunikativnost, svářečský průkaz výhodou, základní znalost práce na PC, teamový duch i schopnost pracovat samostatně, časová flexibilita, zodpovědný přístup k práci, ochota učit se novým věcem, řidičský průkaz sk. B, průkaz VZV, vyhláška 50/78 Sb. § 6 výhodou (min. § 5).

Zaměstnanecké výhody: motivační finanční ohodnocení, pracovní prostředí podporující inovace a osobní rozvoj, možnost kariérního postupu v rámci rozrůstající se společnosti, zaměstnanecké výhody a školení, 5 týdnů dovolené + stravenkový paušál, příležitost pracovat ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí a stabilním postavením na trhu.

Naše vize: rosteme s nápadem.

Děkujeme za Váš zájem o naši společnost a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: Martina.HORAKOVA@hirsch-gruppe.com

Požadujeme
Jiné

odpovědět
MECHANIK, ÚDRŽBÁŘ / MECHANIČKA, ÚDRŽBÁŘKA ve výrobě
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj