• P 
  • P 
  • Manipulační dělník/ce v plastikářské výrobě 

Manipulační dělník/ce v plastikářské výrobě

Zaměstnavatel: KM konsult s.r.o.
Zborovská 253

Pracoviště Zdounky
- Náplň práce: obsluha vstřikolisu a vytlačovací linky pro výrobu plastových dílců, nejčastěji dopravního značení jako jsou silniční směrové sloupky, balení hotových výrobků, ukládání na přepravní palety a příprava k expedici, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně.
- Požadujeme: vhodné i pro absolventy, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, výbornou pracovní morálku, oprávnění na VZV výhodou
- Nabízíme: závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení,pracovní doba - střídání směn Pondělí až Pátek 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod.

- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na
tel. +420 777 776 355 p.Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

odpovědět
Manipulační dělník/ce v plastikářské výrobě
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj