• P 
  • P 
  • SMĚNOVÝ MISTR / SMĚNOVÁ MISTROVÁ 

SMĚNOVÝ MISTR / SMĚNOVÁ MISTROVÁ

Zaměstnavatel: Wikov MGI a.s.
Hronov 356

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 140letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: povede svěřený tým pracovníků, určuje metody a pracovní postupy plnění přidělených pracovních úkolů, stanovuje formy vzájemné spolupráce členů pracovního kolektivu, dokáže řešit vzniklé interpersonální konflikty uvnitř pracovního kolektivu a spory s manažery a členy jiných pracovních kolektivů, motivuje členy pracovního kolektivu k vysokým pracovním výkonům i ke zvyšování jejich profesní kvalifikace, má zájem se spolupodílet na zajímavé zakázkové výrobě (žádná rutina), bude pracovat v třísměnném provozu.

Budete jejich člověk: máte-li odborné vzdělání ve strojírenství nebo praxi na podobné pozici, zvládnete-li čtení technické a výkresové dokumentace, dokážete-li ovládat PC-základní znalost (Windows, MS Office), nechybí-li vám komunikativnost a smysl pro týmovou práci.

Těšit se můžete na: nadstandartní příplatky za směny, příspěvek na penzijní připojištění až 1.400 Kč, až 30 dnů volna každý rok, příspěvek na dopravu, lékaře na telefonu, výhodné volání pro celou rodinu, pracovní oděv včetně praní, stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6jídel, další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce

Požadujeme
Jiné

odpovědět
SMĚNOVÝ MISTR / SMĚNOVÁ MISTROVÁ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj