• P
  • laborant/ka ve výrobě veterinárních léčivých látek

laborant/ka ve výrobě veterinárních léčivých látek

Zaměstnavatel: DYNTEC spol. s r.o.
Pražská 328

Požadujeme:
vzdělání střední odborné s výučním listem nebo úplné střední odborné s vyučením i maturitou/ maturitou (bez vyučení).

Náplň práce:
práce v chemicko - analytické laboratoři,
vzorkování a kontrola vod,
příprava roztoků, analytické a chemické zkoušky.
Výhodou (není podmínkou):
praxe v oboru.

Nabízíme:
pracovní úvazek na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou na dobu 3 let,
pracovní úvazek pouze v ranních směnách, svátky a víkendy volné,
možnost zkráceného úvazku na 6 hodin,
práce v čistém prostředí.

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, měsíční bonus za docházku.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.

Nástup možný ihned nebo od 1. 6. 2024.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz., kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208

Pozice určená pro region: Ústecký kraj