• P 
  • P 
  • Operátor výroby - svářeč CO2 

Operátor výroby - svářeč CO2

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Plzeň
Plzeň

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné svářeče do automobilového průmyslu v Plzni na Borských polích.
Operátor výroby - svářeč CO2 převařuje špatné sváry po robotech. Jeho hlavním úkolem je 100 % kontrola svárů po robotech (cca až 95% času) a zbylý čas převařuje špatné sváry. Jedná se spíše o bodování plechů do tloušťky 2 mm.
Požadujeme praxi se svařováním CO2, platné papíry na CO2 včetně státní zkoušky, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem.
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, garance stejné mzdy, jako v kmenu společnosti včetně pravidelných prémií (docházkový bonus, výkonnostní a motivační bonus, bonus za léta u společnosti, 13. plat), dotované stravování včetně plnohodnotného bufetu, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, hrazená lékařská prohlídka, zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele, zajištěné a hrazené prodloužení svařovacích průkazů CO2. Možnost karierního postupu již ve zkušební době. Mzdy na číslo účtu, možnost i na dobírku (v hotovosti). Těšíme se na spolupráci.
Zaměstnanecké výhody:
Pravidelné měsíční prémie, dotované stravování, 13. platy, prémie za strávené roky u společnosti, možnost kariérního růstu, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, mzda na účet nebo na dobírku, proplacení lékařské prohlídky, zapůjčené pracovní oblečení včetně pracovní obuvi, atd.

Kontakt:
Telefonicky: Po - Pá od 9:00 do 15:00 hod (na osobní pohovor je důležité se předem telefonicky objednat)
e-mailem: nabory@futuraam.cz, nebo přes on-line registrační formulář, kter

odpovědět
Operátor výroby - svářeč CO2
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj