• P 
  • P 
  • MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/ICE 

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/ICE

Zaměstnavatel: PF PLASTY CZ s.r.o.
Masarykova 144

KO: Haubeltová Jana, tel.: 720 729 271, volejte pondělí - pátek od 8:00 do 14:00 hod. nebo osobně každé úterý a čtvrtek v době od 12:00 do 13:00 nebo pište na e-mail: jana.haubeltova@pfplasty.cz.

Náplň, práce: manipulace s materiálem, odvážení výrobků z výroby, zásobování výroby materiálem a obaly, udržování pořádku ve skladě .

Požadujeme: možnost a schopnost pracovat ve 3 směnném režimu, schopnost manipulace s ručně vedenými paletovým i vozíky, řízení a obsluha VZV vozíků výhodou.

Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr s prvním sjednáním na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, případně v souladu se Zákoníkem práce, pracovní doba pondělí - až pátek, víkendy volné.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 1000 Kč/bodů měsíčně jako docházkový bonus formou cafeterie Pluxee (Sodexo), příspěvek na stravování v závodní jídelně, zvýhodněné volání u mobilního operátora T - mobile, 700 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění - vzniká po roce trvání pracovního poměru.

odpovědět
MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/ICE
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj