• P 
  • P 
  • SEŘIZOVAČ/KA 

SEŘIZOVAČ/KA

Zaměstnavatel: PF PLASTY CZ s.r.o.
Masarykova 144

KO: Haubeltová Jana, tel.: 720 729 271, volejte pondělí - pátek od 8:00 do 14:00 hod. nebo osobně každé úterý a čtvrtek v době od 12:00 do 13:00 nebo pište na e-mail: jana.haubeltova@pfplasty.cz.

Náplň, práce: seřizování vstřikolisů, manipulátorů a pomocných zařízení, výměna lisovacích forem pro vstřikování termoplastů, provádění provozní údržby forem.

Požadujeme: zodpovědnost a smysl pro detail, praxe na obdobné pozici nebo odborné technické vzdělání, schopnost číst výkresovou dokumentaci, schopnost a možnost pracovat ve třísměnném režimu.

Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr s prvním sjednáním na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, případně v souladu se Zákoníkem práce, pracovní doba pondělí - až pátek, víkendy volné.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 1000 Kč/bodů měsíčně jako docházkový bonus formou cafeterie Pluxee (Sodexo), příspěvek na stravování v závodní jídelně, zvýhodněné volání u mobilního operátora T - mobile, 700 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění - vzniká po roce trvání pracovního poměru.

odpovědět
SEŘIZOVAČ/KA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj