• P 
  • P 
  • Nástrojař v plastikářské výrobě 

Nástrojař v plastikářské výrobě

Zaměstnavatel: KM konsult s.r.o.
Kaplanova 2830

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplní práce nástrojaře v plastikářské výrobě bude: Demontáž a montáž forem + opravy jejich poškozených míst, Ruční broušení a do lícování dílů, Čištění chladících okruhů forem a opravy topných systémů, Výroba jednoúčelových přípravků + montáž odebíracích chapačů, Základní práce na obráběcích strojích
- Požadavky: Vzdělání: min. výuční list, maturita – technický obor, Zkušenosti se vstřikovacími formami jsou velkou výhodou, Využíváte technické myšlení a orientujete se v technické dokumentaci, Nechybí Vám pečlivost, loajalita, flexibilita, samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup, Máte ochotu a touhu učit se novým věcem
- Nabídneme: Seberealizaci a zodpovědnost za svou vykonanou práci, Širokou škálu benefitů k ŘD 5 dní volna navíc a 1 den sickday, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefit UP kartu a mnoho dalšího.

– Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka, případně osobně.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požadujeme
Jiné

odpovědět
Nástrojař v plastikářské výrobě
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj