• P
  • Seřizovač vstřikolisů

Seřizovač vstřikolisů

Zaměstnavatel: HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice 251

Náplň práce: seřizování, výměna forem do výrobního plánu, dodržování technologických procesů, diagnostika chyb v procesu vstřikování a jejich odstraňování, spolupráce s oddělením kvality při uvolňování výroby, technický dohled ve spolupráci s technology.

Požadujeme: min. výuční list v technickém oboru (výhodou vstřikování plastů), manuální zručnost, orientace v technické dokumentaci, zodpovědnost a zájem o práci, týmový přístup, práce na 3 směny.

Nabízíme: podporu při zapracování pod dohledem zkušeného kolegy, pro juniory praxe na různých pozicích během zkušební doby (obsluha lisu, příprava granulátu, postupně podpora seřizovače při přehazování forem). příležitost získat vazačský a jeřábnický průkaz s naší podporou, moderní a čisté pracovní prostředí, motivující mzdu dle zkušeností, bonus za výkon až 4 000 Kč, 4 týdny dovolené + placené volno navíc, příspěvek na zdraví a volnočasové aktivity, bonus za doporučení.

Pozice určená pro region: Kraj Vysočina