• P 
  • P 
  • Nástrojaři - obsluha CNC soustruhu 

Nástrojaři - obsluha CNC soustruhu

Zaměstnavatel: HF-Czechforge s.r.o.
Průmyslový park 162

Místo výkonu práce: Průmyslový park 13, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Nástup možný dle dohody.

Do úseku nástrojárny hledáme pracovníka/pracovnici se zkušeností s obsluhou CNC soustruhu. Náplní práce je výroba, opravy a úpravy nástrojů (zápustek) pro kovárenskou výrobu.

Pracovní týden tvoří 5 po sobě jdoucích pracovních dní, začátek v neděli ve 22 hod v případě noční směny a konec v pátek ve 22 hod v případě odpolední směny. Směny jsou v délce trvání 8 hodin, včetně 0,5 hodinové pauzy na oddych. Směny se střídají po týdnu, tj. 1x týden noční směny, 1x týden odpolední směny a 1x týden ranní směny. Ranní směna 6:00 až 14:00, odpolední směna 14:00 až 22:00, noční směna 22:00 až 06:00 hod následující den.

Požadujeme: výuční list v oboru (nejlépe nástrojaři, mechanici), zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu, orientaci ve výkresech, samostatnost, spolehlivost a ochotu učit se, výhodou je znalost řídícího systému Siemens Sinumerik.

Nabízíme: perspektivní zaměstnání, možnost profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, 25 dní dovolené a možnost závodního stravování (příspěvek na podnikové stravování), výkonnostní prémie.

Kontakt pro zájemce: e-mailem; v případě zájmu prosím zašlete profesní životopis e-mailem či poštou na adresu společnosti, přijímáme pouze písemné nabídky.

odpovědět
Nástrojaři - obsluha CNC soustruhu
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj