• P 
  • P 
  • Mistr výroby 

Mistr výroby

Zaměstnavatel: Hilding Anders Česká republika a.s.
Branská 329

Požadujeme: SŠ vzdělání technického zaměření, praxi v oboru min. 5 let, orientaci v technické dokumentaci, znalost práce na PC - Excel, Outlook, komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost, samostatnost, svědomitost, pečlivost a spolehlivost, ochota práce přesčas, smysl pro pořádek a dotahování věcí do konce.

Náplň práce: vedení týmu podřízených pracovníků ve výrobě, kontrola dodržování pracovní doby podřízenými pracovníky a její 100% využívání, podílení se na výrobních procesech, plánování a organizace výrobních směn a výrobních kapacit, odpovědnost za plnění výrobního plánu, odpovědnost za kvalitu vyráběných výrobků, kontrola dodržování pracovní a technologické kázně, spolupráce s ostatními útvary výrobního závodu, zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti, reportování výrobních výsledků vedoucímu výroby.
Místo výkonu práce: Branská 329, 514 01 Jilemnice.

dobré platové ohodnocení, práci na HPP ve stabilní české firmě s 20letou tradicí v oboru, příjemné pracovní prostředí, 4 týdny dovolené, odborná školení, služební mobil a notebook, příspěvek na stravování.

odpovědět
Mistr výroby
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj