• P
  • Asistentˇ/ka prodeje - Pilotshop (letecké příslušenství)

Asistentˇ/ka prodeje - Pilotshop (letecké příslušenství)

Zaměstnavatel: OK AVIATION Base, s.r.o.
Aviatická 0

Krůtová Lenka, e-mail: kariera@ok-aviation.cz

Požadavky:
" Zájem o letectví
" Komunikativnost a příjemné vystupování
" Schopnost samostatného řešení problému
" Angličtina - slovem i písmem (znalost dalších cizích jazyků výhodou)
" Znalost fakturace - výhodou
" Aktivní přístup k práci
" Hmotná zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
" řidičák sk. B
Hlavní náplň práce:
" prodej zboží v prodejně Pilotshop - Letiště Praha - Ruzyně
" kompletní vyřizování zákaznických objednávek, internetových i na prodejně, vč. logistiky zasílání
" vedení administrativy a účetní agendy spojené s prodejem

Nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr
" Dovolená nad rámec Zákoníku práce
" Stravenkový paušál
" Benefitní karta Sodexo