• P
  • ZÁMEČNÍK

ZÁMEČNÍK

Zaměstnavatel: Moravskoslezské cukrovary s.r.o.
Vávrovická 273

KO: Bc. Orságová Michaela, tel.: 553 630 110 , 601 075 887 - volejte po-pá 8:00-15:00 hod., e-mail: michaela.orsagova@agrana.com

Co od Vás očekáváme?
- SOU vzdělání, ideálně obor zámečník.
- Základní kurz svařování elektrickým obloukem a plamenem výhodou.
- Praxe v zámečnickém oboru výhodou.
- Ochota pracovat ve směnném režimu v době kampaně (září-leden).
- Zodpovědný přístup a spolehlivost.
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
13.plat, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, dotované stravování, Benefit karta, věrnostní odměny, sportovní a zážitkové aktivity, 5 týdnů dovolené a jiné benefity dle Kolektivní smlouvy

Náplň práce:
- Oprava strojů a technických zařízení.
- Zámečnické a údržbářské práce.
- Svářečské, vazačské a jeřábnické práce.
- V kampani obsluha a dohled nad funkčnosti cukrovarnických zařízení

Požadujeme
Zkoušky svařování, Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení

ZÁMEČNÍK
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj