• P 
  • P 
  • Skladník/ce 

Skladník/ce

Zaměstnavatel: Kozák Svitavy s.r.o.
Pivovarská 644

NÁPLŇ PRÁCE: JAKO SKLADNÍK V?NAŠÍ FIRMĚ SE BUDEŠ PODÍLET NA: přejímkách zboží a jeho zaskladňování na lokace pomocí čteček, vychystávání, kontrole, balení a přípravě zákaznických objednávek k expedici, štítkování zboží dle náležitých certifikací a jeho inventarizaci, budeš mít zodpovědnost za své skladové prostory, tedy udržování pořádku a čistoty, dodržování BOZP a evidenci provozních deníků manipulační techniky, občasný export a import dodávek, či zákaznických objednávek služebními vozy.
DALŠÍ POŽADAVKY: NEVÁHEJ A OZVI SE, POKUD JSI:
Parťák do nepohody, Máš chuť se rozvíjet, Jsi flexibilní a zodpovědný, Máš zkušenosti jako skladník anebo velké odhodlání, rád a rychle se učíš novým věcem, Nebojíš se paleťáků, VZV, retraku a další manipulační techniky (na vše tě zaškolíme, samozřejmě na náklady firmy)
NABÍZÍME: PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI? Nástupní plat 27 000,- hrubého + roční prémie dle jasně stanovených kritérií. Pracovní dobu po - pá 8 hodin denně (víkendy patří rodině). Smlouvu na dobu určitou na půl roku poté na dobu neurčitou. Občerstvení na pracovišti. Zaměstnaneckou slevu na nákup zboží. Zázemí rodinné firmy. Zdarma fitness centrum a solárium pro zaměstnance přímo v?naší firmě. Jednou měsíčně v pracovní době hodinová masáž firemním masérem.
Po třech letech každý rok týdenní dovolená v?Chorvatsku pro celou rodinu ZDARMA.
Pracovní doba leden - srpen po - pá 07:00 - 15:30 hod. V měsících od září do listopadu dvousměnný provoz po - pá, Směna 1: 07:00 - 15:30 hod, Směna 2: 14:00 - 22:30 hod. Nástup možný ihned.
KONTAKT: SVÉ STRUKTUROVANÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NEJLÉPE NA

odpovědět
Skladník/ce
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj