• P
  • PRODEJCE/PRODEJKYNĚ NÁHRADNÍCH DÍLŮ, SKLADNÍK/SKLADNICE

PRODEJCE/PRODEJKYNĚ NÁHRADNÍCH DÍLŮ, SKLADNÍK/SKLADNICE

Zaměstnavatel: FTL - First Transport Lines, a.s.
Letecká 3647

Nástup po dohodě. Životopisy zasílejte na e-mail: nova@ftl.cz. Pracovní doba: dvousměnný provoz (6.00-14.00 hod., 14.00-22.00)
Náplň práce: výdej zboží, příjem a ukládání zboží na sklad, vedení evidence, prodej zboží zákazníkům
Požadujeme: SOU, zkušenosti na obdobné pozici vítáme, uživatelskou znalost PC, řidičský průkaz sk. B, C, oprávnění k řízení vysokozdv. motor. vozíku výhodou, samostatnost, profesionální přístup
Nabízíme: pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL,a.s., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojistění

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj