• P
  • SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA VÝROBNÍCH LINEK

SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA VÝROBNÍCH LINEK

Zaměstnavatel: HRONOVSKÝ s.r.o.
Za Továrnou 1099

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz, vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: zajištění chodu přiděleného úseku výroby - seřizování, korekce a údržba výrobních linek a robotů, uvolňování výrob a vedení příslušné dokumentace ke strojům

Další informace: technické myšlení a zájem o automatizaci, předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici vítána

Zaměstnavatel nabízí: práci v příjemném kolektivu, pravidelnou a férovou mzdu, 5 týdnů dovolené, nadstandardní příplatky za směnnost, příspěvek na stravování, docházkové bonusy, příspěvek na penzijní/životní pojištění, a další benefity.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personal@hronovsky.cz

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj