• P
  • Montér fotovoltaických konstrukcí a panelů

Montér fotovoltaických konstrukcí a panelů

Zaměstnavatel: RYCHLOSERVIS, a.s.
Pankrác 1348

Náplň práce
Instalace fotovoltaických panelů pro elektrárny na střechách rodinných domů
Požadavky
· Pracovitost, samostatnost a týmového ducha
· Řidičský průkaz sk. B (není ale nutné, možný odvoz)
· Výhodou zkušenost s prací na střechách RD, např. instalace internetového připojení, EZS
Nabízíme
· Kompletní zaškolení a veškeré vybavení pro práci (nářadí Milwaukee, ochranné pomůcky)
· Zdarma možnost získání certifikátu o odborné způsobilosti k provádění prací ve výškách
· Práci na HPP, případně živnostenský list, minimální závazek 10 dní za měsíc
· Náborový bonus
· Měsíční odměna 50.000 Kč, možnost přijmu na ŽL až 3.000,- Kč za den
· Služební auto a služební telefon
· Práci v mladém a příjemném kolektivu

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj