• P
  • SKLADNÍK/EXPEDIENT

SKLADNÍK/EXPEDIENT

Zaměstnavatel: GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Zemědělská 500

Popis pozice:
Nakládky a vykládky kamionů, kontrola přijímaných a vydávaného materiálu, výrobků a zboží, příprava na expedici zboží a výrobků - balení, označení, kontrola, evidence a nakládky, každodenní manipulace s břemeny, přeprava materiálů VZV, inventarizace materiálu, úklid skladu
Požadujeme:
Zodpovědnost, důslednost, samostatnost, praktické myšlení, časová flexibilita (několikrát v měsíci odpolední nakládky), dobrý zdravotní stav
Výhodou:
Znalost práce na PC-uživatelsky, orientace ve výkresové dokumentaci, oprávnění obsluhy VZV - pokud nemáte není překážkou - zaměstnavatel zařídí
Nabízíme:
Odpovídající mzdové ohodnocení, bonusy za odpolední a příp.víkendové nakládky, zajímavou, různorodou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, zaškolení a možnost dalšího rozvoje, přátelský kolektiv
Závodní stravování / stravenky, dovolená 2 dny navíc nad rámec zák.práce, bonusy, benefity - příspěvek na dovolenou až 20.000/rok (po celém předchozím odpracovaném roce, podmínky dle interní směrnice), firemní akce
Kontakt telefonicky (7:00 - 15:30 hod.) nebo e-mailem

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj