• OBRÁBĚČI KOVŮ / OBSLUHA CNC VERTIKÁLNÍHO OBRÁBĚCÍHO CENTRA

OBRÁBĚČI KOVŮ / OBSLUHA CNC VERTIKÁLNÍHO OBRÁBĚCÍHO CENTRA

Zaměstnavatel: PRIAM s.r.o.
Dobrá
Dobrá

A16 z:2/11/2022 a:18/12/2023
Hledáme 2 zaměstnance. Kontakt telefonicky, emailem.
1 zaměstnanec náplň práce:
- Obsluhování CNC obráběcího frézovacího 3 osého centra Trimill VC1110
- Práce na řídícím systému Heidenhain iTNC 530.
Požadujeme:
- Praxi na CNC vertikální frézce minimálně 2 roky
- Čtení výkresové dokumentace.

- Obsluhování CNC obráběcího frézovacího 3 osého centra HARTFORD LG1000
- Práce na řídícím systému FANUC.
Požadujeme:

Nabízíme:
- 2 směnný provoz (ranní a odpolední směna)
- Plat 35.000-40.000 Kč
- 2x do roka firemní večírek
- 13. plat
- Prémie.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj