• P 
  • P 
  • Pomocný dělník/operátor 

Pomocný dělník/operátor

Zaměstnavatel: Arkon Flow Systems, s.r.o.
Nováčkova 418

Kontakt telefonicky 8.00 - 16.00 hod., e-mailem.


Pomocný dělník/operátor
Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektromagnetických průtokoměrů. V současné době nabízíme pozici pomocného dělníka ve výrobním oddělení.
Při pohovoru Vám práci ukážeme, necháme Vás, abyste si to zkusil, a po Vašem nástupu budete do všeho zaškolen. Práce probíhá v jednosměrném provozu a je možné i nabídnout zkrácený úvazek.
Potřebujeme, abyste byl manuálně zručný, pečlivý a výhodou je předešlá praxe, ale není podmínkou.
V náplni práce dané pozice je výroba cívek, příprava kabelů, příprava housingů, které se odváží na lakování, případné pomocné práce montáže elektroniky do housingů, diagnostika finálního výrobku, výpomoc v oblasti finálního balení výrobku a jeho přípravy pro expedici. V případě větších objednávek i občasná výpomoc pro kovo oddělení v oblasti řezání trubek, obsluhy robotického pracoviště, případně obrušování svařenců.
Volné místo pro Vás máme ihned k dispozici, nabízíme Vám hned ze startu smlouvu na dobu neurčitou, plné zaškolení, fixní měsíční mzdu, která roste již po prvním měsíci zaškolení.
K tomu dostanete stravenky, 5 týdnů dovolené, pracovat budete v jedné směně od 7,00 do 15,30, případně časové rozpětí dohodou, kousek od centra Brna. V případě dojíždění možnost příspěvku na dopravu. Po zkušební době vám přispějeme i na penzijní nebo životní pojištění.
Těšíme se na Váš životopis a na setkání při pohovoru.


Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

odpovědět
Pomocný dělník/operátor
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj