• P
  • P
  • SEŘIZOVAČ/KA

SEŘIZOVAČ/KA

Zaměstnavatel: Kitron Czech a.s.
Nádražní 1179

NÁPLŇ PRÁCE:
- dohled nad bezproblémovým chodem výrobních linek a zařízení
- seřizování výrobní linek a zařízení
- řešení vzniklých problémů, provádění oprav
- zajištění pravidelné údržby
POŽADUJEME:
- základní, případně technické vzdělání
- zkušenost se seřizováním výhodou
- šikovné ruce a zájem o práci
- možnost pracovat v třísměnném provozu
PRACOVNÍ DOBA: práce ve třísměnné provozu (7,5 hod. denně) pondělí - pátek
NABÍZÍME:
- vhodné i pro zájemce bez praxe, absolventy škol a účilišt, zaučíme, vyškolíme
- nástupní bonus 10.000 Kč
- po zkušební době navýšení mzdy
- noční příplatky - 50 Kč/hod.
- zvýšené příplatky za práci přesčas a o víkendech
- zajímavou a stabilní pracovní příležitost v expandující mezinárodní společnosti
- možnost profesního růstu
- závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, bonus za pracovní fond, placené dny volna, volnočasové poukázky….
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj