• P
  • Mistři výroby

Mistři výroby

Zaměstnavatel: SONAVOX CZ s.r.o.
Lešná 93

MISTŘI VÝROBY
Požadujeme: komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, flexibilita, práce na
PC ( Excel ).
Náplň práce: organizace směny v souladu s výrobním plánem, řízení a organizace práce podřízených pracovníků, spolupráce s oddělením logistiky, kontrola a dodržování výrobních a technologických postupů podřízenými pracovníky.
Nabízíme: práci na HPP, dvousměnný provoz, volné víkendy, odpovídající finanční ohodnocení,
zajímavé zaměstnání v moderní mezinárodní firmě, práce v příjemném kolektivu, příspěvek na dopravu, motivační bonusy, stravenkový paušál, flexipassy, příspěvek na penzijní pojištění,
až 25 dní dovolené.
První kontakt: telefonicky na čísle 556 674 011 v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na
hpaprskarova@sonavox.cz
ov. 16.11.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj