• P
  • Skladník/skladnice v expedici

Skladník/skladnice v expedici

Zaměstnavatel: FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.
Holubova 858

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Skladník v expedici.
Firma FEIFER hledá pro svůj výrobní závod v Holicích uchazeče na pracovní pozici skladník. Jedná se o práci na jednosměnný provoz.
Náplň práce:
- vyskladňování, balení a expedice zboží
- skladová evidence a kontroly kvality zboží
- příjem a výdej produktů na provedení oprav
- příjem a naskladnění zboží
- obsluha VZV i ruční manipulace se zbožím
Požadujeme:
- vysoká míra zodpovědnosti a pečlivosti při evidenci i balení zboží
- praxe ve skladu výhodou
- samostatnost, pracovitost, manuální zručnost a loajalita
Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující firmy
- jednosměnný provoz
- bonusy za plnění plánu
- příplatky na obědy
Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: feiferova.jitka@feifer.cz.
Popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. 723 303 490 (07:00 - 14:00).
Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Pozice určená pro region: Pardubický kraj