• P
  • Operátor výroby

Operátor výroby

Zaměstnavatel: Comac jobs s.r.o.
Kopanská 1713

z: 12.9.2022 - PP po dobu dočasného přidělení , osobní kontakt PO-PÁ 8-16.00 hodin, Lužická 29, NJ

Náplň práce:
- výroba elektronických součástek pro automobilový průmysl
- obsluha jednoduchých strojů
- kompletace výrobků

Požadujeme:
- manuální zručnost, zvláště pak výbornou jemnou motoriku
- dobrý zrak
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- měsíční průměrný výdělek od 29 000 Kč
- rozsáhlý bonusový systém
- 25 dní dovolené k čerpání ročně
- lehkou práci, vhodnou pro ženy i muže
- příspěvek na stravování a dopravu
- nepřetržitý provoz - 12h směny, střídání krátkého a dlouhého týdne
- možnost přechodu pod kmen

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, dotované stravování, příspěvek na dojíždění

Kontaktní osoba: Zuzana Pelcová, PO-PÁ 8-16.00 hod., 704 724 444, zuzana.pelcova@comacjobs.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj