• P
  • Skladník/Skladnice

Skladník/Skladnice

Zaměstnavatel: Strojírny Prachovice s.r.o.
Tovární 299

Možnost zkráceného úvazku
Místo výkonu práce: Prachovice
NÁPLŇ PRÁCE: vedení evidence všech skladových pohybů (příjem, výdej, přeskladnění, inventura apod.), vč. vystavování faktur za prodaný materiál, objednávání materiálu pro sklad i výrobu, fyzická kontrola dodávek při příjmu, příprava zboží k expedici dle objednávek zákazníků, i dle interních požadavků, spolupráce s výrobním oddělením a konstrukčním oddělením, komunikace se zákazníkem
POŽADAVKY: základní znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, praxe ve skladu výhodou, nikoliv podmínkou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavou a pestrou práci, možnost práce na zkrácený úvazek, výplata pravidelně a včas, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění, jednosměnný provoz, nástup dohodou

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj