• P
  • Mistr/ová strojní údržby

Mistr/ová strojní údržby

Zaměstnavatel: TATRA METALURGIE a.s.
Areál Tatry 1448

z: 1.9.2022

Pracovní náplň:
- přímé řízení podřízených pracovníků údržby a kontrola jejich činnosti
- dodržování plánů v oblasti údržby, oprav a revizí strojů a zařízení
- kontrola a údržba stavu strojů a zařízení, vedení záznamů o jejich provozu
- dosahování požadovaných parametrů strojů a zařízení
- sledování a vyhodnocování výpadků zařízení, předkládání návrhů na jejich prevenci a minimalizaci
- dodržování a dohled na dodržování bezpečnosti práce a požárních předpisů

Požadujeme:
- znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů oprav
- praxe v řízení týmu strojní údržby
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- náročnou a odpovědnou práci při práci s lidmi a péči o svěřený majetek
- zázemí stabilní společnosti
- firemní benefity - příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování atd.

Telefonicky t Po-Pá od 8-14:00 hod, Mgr. Drozd, tel.: 606 711 136, 556 492 018 ladislav.drozd@tatra.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj