• P
  • Skladník

Skladník

Zaměstnavatel: REMOSKA s.r.o.
Markova 1768

z: 24.8.2022 - místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm, od listopadu 2022 Kopřivnice (z důvodu stěhování firmy do nových prostor)

Náplň práce:
- vyskladnění a vychystání materiálu, zavážení a doplňování výrobních linek materiálem
- příjem materiálu a zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
- ukládání, kontrola, skladování zboží
- expedice zboží
- vedení evidence o dodavatelích a zákaznících
- provádění inventur
- běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení

Očekáváme:
- SOU/SŠ vzdělání
- zkušenost na pozici skladníka velkou výhodou
- pečlivost, přesnost, zodpovědnost, samostatnost
- ŘP sk. B výhodou
- ŘP na vysokozdvižný vozík velkou výhodou (případně ochota si průkaz udělat - na náklady firmy)
- proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
- práci pouze na ranní směnu
- zajímavou a rozmanitou práci, osobní rozvoj
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání
- prostor pro seberealizaci

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na sport a regeneraci, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za nulové absence, zaměstnanecké slevy na produkty firmy

Své životopisy zasílejte na: netresta@remoska.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj