• P
  • STROJÍRENSKÝ/Á DĚLNÍK/DĚLNICE, OBRABĚČ

STROJÍRENSKÝ/Á DĚLNÍK/DĚLNICE, OBRABĚČ

Zaměstnavatel: Monroe Czechia s.r.o.
Rychnovská 383

Vhodné pro osoby s dočasnou ochranou.
Hledáme posily našeho výrobního týmu (výroba tlumičů) v Hodkovicích nad Mohelkou. Spolehlivých operátorů si velmi vážíme a umíme je dobře ocenit.
Pokud vám vyhovuje práce ve 3 směnném režimu, rádi vás přivítáme v našem týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:
o Obsluha pracoviště s 2-4 stroji s kapacitou 4000 - 4500 ks/směnu
o Přeseřizování a nastavování strojů dle výrobní dokumentace
o Plná odpovědnost za seřízení strojů a kvalitu vyráběných kusů

POŽADAVKY:
o Vyučení v oboru obráběč kovů nebo jiném strojírenském oboru (zámečník)
o Zkušenosti s obsluhou a seřízením obráběcích strojů
o Nutná schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
o Rutina v užívání základních dílenských a optických měřidel (mikrometr, profilprojektor apod.)
o Ochota učit se nové věci
o Samostatnost, spolehlivost

A CO VÁM NABÍZÍME:
o Náborový příspěvek 5 000 Kč
o Velmi dobré finanční ohodnocení
o Možnost přivýdělku za přesčasy
o Prodej výrobků se slevou - sadu 4 tlumičů jednou ročně
o Týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů
o Jídelna s kantýnou v areálu závodu s dotovaným stravným
o Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění; 250Kč / měsíčně
o Benefitní program BenefitPlus: 1200Kč / ročně
o Firemní tarif od T-mobile
o Závodní lékařská péče v areálu závodu
o Masáže v areálu závodu za zvýhodněnou cenu
Hlásit se e-mailem, telefonick od 8:00 do 15:00 hod.

Pozice určená pro region: Liberecký kraj