• P
  • Seřizovači

Seřizovači

Zaměstnavatel: A.RAYMOND JABLONEC s.r.o.
Československé armády 4609

Co bude Vaším úkolem?
- nasazování nástrojů a seřizování strojů včetně přídavných zařízení
- kontrola kusů dle výrobní dokumentace a uvolnění výroby v SAPu
- odstraňování nekvality a řešení neshod ve výrobě
- spolupráce s obsluhou stroje a přípravářem materiálu
- provádění preventivní kontroly pracoviště (forma, stroj, výrobní parametry)
- provádění preventivního čistění forem
- základní údržba strojů a forem
- práce v MES systému RAYPRO - zadávaní stop kódu, událostí a odchylek z výrobního procesu

Co Vám nabízíme?
- zajímavou práci v příjemném kolektivu a moderním provozu vstřikování plastů
- odborná školení a prohlubování kvalifikace pod dohledem zkušených kolegů

Co od Vás potřebujeme?
- vzdělání: minimálně střední odborné učiliště ukončené výučním listem
- praxi v oboru seřizování vstřikovacích lisů - výhodou
- orientaci ve výkresové dokumentaci - výhodou
- základní znalost práce na PC
- otevřenost učit se novým věcem
- odpovědnost a samostatnost

Doplňující informace
- práce ve 3 směnném provozu (pondělí až pátek, 8 hodinové směny)
- mzda dle praxe, znalostí a zkušeností
- doba určitá (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou po zapracování

Nabízíme:
- 13. a 14. mzdu v závislosti na hospodářském výsledku firmy
- zdravotní volno nad zákonnou dovolenou až 8 dní/rok
- dotované závodní stravování - jídelna v prostorách firmy
- odměny při pracovních výročích a životních jubileích
- firemní akce pro zaměstnance: letní a zimní večírek, teambuilding
- příspěvky na očkování, vitamíny a masáže (v prostorách firmy)
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojiště

Seřizovači
Pozice určená pro region: Liberecký kraj