• P
  • Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Zaměstnavatel: RICHTAR.cz s.r.o.
Budovatelská 948

z: 18.08.2022
Požadujeme:
-ukončené vzdělání s výučním listem, ideálně technického směru,
- orientace v technické dokumentaci a výkresech,
- dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, ochota rozvíjet své schopnosti a dovednosti.
- praxe na CNC obráběcím centru a znalost řídicího systému Heidenhain výhodou ne však podmínkou
– vhodné také pro absolventy

Pracovní náplň:
- obsluha obráběcího centra s řídícím systémem Heidenhein
- konečná úprava hotových výrobků

V případě potřeby nabízíme zaučení.
Práce v malém kolektivu v rozvíjející se rodinné firmě.
Mzda bude stanovena v závislosti na pracovních schopnostech zaměstnance.

Kontakt: Richtar Petr, tel.: 605 504 076, e-mail: petr@richtar.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj