• P
  • MISTR/MISTROVÁ VÝROBY

MISTR/MISTROVÁ VÝROBY

Zaměstnavatel: TIPAFROST, a.s.
Žďárského 188

První kontakt:
- telefonicky: PO-PÁ od 6:00 do 14:00 hod. 568 840 979, 725 771 550
- e-mailem: simona.prihodova@tipafrost.com
- osobně: v sídle firmy v době od 6:00-13:00

Náplň práce: organizování a řízení práce pracovníků výroby a varny na směnách, vedení denní evidence výroby. Zajišťování ve spolupráci s technickými pracovníky, bezpečného a bezporuchového provozu výrobních linek. Zajišťování dodržování technologických postupů při výrobě směsí a výrobků.
Další požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, rozvaha, schopnost jednání s lidmi a schopnost týmové práce. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu. Znalost práce na PC, středoškolské vzdělání potravinářského směru výhodou.
Nabízíme práci v moderním potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě. Adekvátní finanční ohodnocení, výkonnostní odměny, měsíční, roční, příplatky nad rámec ZP.

Pozice určená pro region: Kraj Vysočina