• P 
  • P 
  • SKLADNÍK_modulární stavby a dřevostavby 

SKLADNÍK_modulární stavby a dřevostavby

Zaměstnavatel: Jaeger Modulbau CZ s.r.o.
Závodní 293

Kontakt: Freise Pavla, tel.: 602837201, e-mail: p.freise@jaeger-modulbau.de
Do naší firmy přivítáme posilu na pracovní pozici SKLADNÍK. Vyrábíme stavební nadrozměrné modulární stavby a dřevostavby s vývozem do EU. Působíme v krytých výrobních halách v Karlových Varech a v Sokolově.

Pracovní doba: po - pá 7:00 - 15:00h

Nástup možný ihned.

Pracovník na této pozici zodpovídá za logistiku vedení skladu - příjem a výdej stavebního materiálu a zboží, nakládku a vykládku zboží - VZV, fyzické i systémové zaskladnění - evidence v ERP systému, za přípravu a výdej materiálu a nářadí do výroby, zodpovídá za převoz materiálu mezi pobočkami, úzce spolupracuje s nákupním a výrobním oddělením.

Očekáváme zodpovědnost a spolehlivost, manuální zručnost, znalost práce na PC, VZV, NJ výhodou, schopnost pracovat samostatně i v týmu, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B.

Přidej se k nám. Kromě motivačního mzdového ohodnocení, které je pravidelně na účtu a mimořádných odměn máme příjemný pracovní kolektiv, stravovací karty Sodexo - 100Kč/den, k 20ti dnům dovolené 3 dny sick day navíc. V novém světě stavebních modulárních technologií ti nabízíme jednosměnný provoz, osobní rozvoj a karierní růst, práci v krytých halách v Karlových Varech a v Sokolově.

Své životopisy zasílejte na email: p.kozakova@jaeger-modulbau.de
Případné dotazy na telefonu +420 730 157 191, po-pá 8-15h. www.jaeger-modulbau.de

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

odpovědět
SKLADNÍK_modulární stavby a dřevostavby
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj