• P
  • SAMOSTATNÝ SKLADNÍK/SKLADNICE

SAMOSTATNÝ SKLADNÍK/SKLADNICE

Zaměstnavatel: SIMON FM s.r.o.
Slezská 761

A11 z:13/6/2022
Náplň práce:
- skladník/skladnice pro velkoobchod v oblasti nástrojů, nářadí a měřidel
- příjem, výdej, uložení a kontrola zboží dle objednávek v PC
- expedice, kontrola a evidence výdeje zboží
- příjem, evidence a výdej servisovaného zboží
- vyplnění záručních certifikátů u strojů.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- dobrou uživatelskou znalost PC
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost)
- samostatnost, spolehlivost, loajálnost.
Výhodou:
- znalost sortimentu strojírenství-nástroje, nářadí a měřidla nebo praxe na obdobné pozici
- ŘP sk. B.
Nabízíme:
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání v dobrém kolektivu
- stravenkový paušál
- zaměstnanecké slevy a další výhody
- pevnou pracovní dobu pondělí až pátek 7:00-15:30 hod.
Kontakt emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj