• P
  • Operátor výroby

Operátor výroby

Zaměstnavatel: SECTRON s.r.o.
Josefa Šavla 1271

1. kontakt e-mailem. Svůj životopis zašlete prosím na: sekretariat@sectron.cz

Výběrové řízení na pozici Operátor výroby – flexibilní pracovní doba, neomezená úkolová mzda

SECTRON s.r.o., česká společnost působící v oblasti bezdrátových technologií pro průmyslové použití, přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici Operátor/ka výroby.

Pracovní náplň
• Výroba kabelových redukcí
• Ruční pájení pod mikroskopem
• Výstupní kontrola výrobků

Požadujeme
• zdravotní způsobilost a fyzickou zdatnost
• samostatnost a spolehlivost
• preciznost, manuální zručnost
• komunikativnost a týmovou spolupráci
• ochotu učit se novým věcem
• bezúhonnost

Výhodou
• praxe na obdobné pozici
• SŠ vzdělání technického zaměření

Nabízíme
• flexibilní pracovní dobu
• možnost práce z domova
• zázemí silné a stabilní firmy
• zajímavou a odpovědnou práci
• přátelský kolektiv

Mzda a benefity
• úkolová mzda minimálně 19 700 Kč + 2 000 Kč prémie + neomezená výkonová složka
• stravenkový paušál 1 500 Kč měsíčně
• příspěvek na životní kapitálové pojištění / důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně
• pololetní a vánoční odměny
• pozice vhodná i jako částečný pracovní úvazek nebo druhé zaměstnání
• pozice vhodná pro OZZ, OZP

Nástup možný ihned.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj