• P
  • Skladník - dělník ve výrobě squashových kurtů

Skladník - dělník ve výrobě squashových kurtů

Zaměstnavatel: ASB SQUASH s.r.o.
Svatopluka Čecha 2088

z: 07.06.2022
Požadované vzdělání, odborné znalosti a dovednosti:
? SŠ technického směru
? Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
? Vysoké pracovní nasazení a flexibilita
? Znalost čtení výkresové dokumentace
? Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku
? Základní znalost anglického jazyka výhodou
? Řidičský průkaz skupiny B
? Uživatelská znalost práce na PC (Internet)
Osobní požadavky:
? Manuální zručnost
? Spolehlivost
? Ochota přejímat odpovědnost za svou práci
? Ochota dále se vzdělávat
? Flexibilita
Náplň práce:
? provádí přejímku zboží
? provádí kontrolu dokumentů doprovázejících zboží
? provádí příjem, skladování a výdej zboží
? zajišťuje skladovou evidenci zásob zboží
? provádí pravidelnou inventarizaci skladových zásob
? provádí kompletaci dodávek montážního materiálu pro jednotlivé zakázky podle podkladů z projekčního oddělení a připravuje je k expedici
? používá mechanizační prostředky (paletové a vysokozdvižné vozíky)
? výroba komponentů squashových kurtů - řezání velkoformátových desek, tmelení, broušení, nátěr
? balení a nakládka hotových výrobků na dopravní prostředek
? montáž a renovace squashových kurtů, zejména v zahraničí
? dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci
? zajištění kvality prováděných prací v místě stavby
Nástup:
? Dle vzájemné dohody (předpokllad 1.5.2022)
Nástupní mzda:
? Nástupní mzda v závislosti na praxi a splnění požadavků 24.000 - 27.000 Kč
? Další růst mzdy po ukončení zkušební doby v návaznosti na prokázané schopnosti a dosažené výsledky
? Prémie dle dosažených výsledků
Nabízízíme:
? Spolupráci na plný pracov

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních, Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj