• P
  • Strojník energetických provozů - topič

Strojník energetických provozů - topič

Zaměstnavatel: MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Kamenec u Poličky 300

NÁPLŇ PRÁCE: práce ve 2 směnném (nepřetržitém) provozu, obsluha a údržba strojního zařízení kotelen, kontrola výměníkových stanic, po zacvičení na pracovišti (cca 180 směn) nutno přezkoušení TIČR a získání Topičského průkazu čtvrté třídy - obsluha parních kotlů do 8t/h včetně
POŽADAVKY: zdravotní (potravinářský) průkaz, manuální zručnost, schopnost samostatného rozhodování, pracovní a časová flexibilitu, spolehlivost a loajalitu, fyzickou zdatnost a psychickou odolnost
NABÍZÍME: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování až 1 000 Kč/měsíc; docházkový bonus (měsíční); zaměstnanecké slevy a výhody; 2x ročně zaměstnanecké balíčky masných výrobků; stabilní zaměstnání. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
KONTAKT: osobně v sídle firmy, telefonicky, e-mailem

Pozice určená pro region: Pardubický kraj