• P
  • Lakýrník

Lakýrník

Zaměstnavatel: JMB Aircraft s.r.o.
Nádražní 635

Jsme úspěšná mezinárodní společnost vyrábějící ultralehká letadla s inovativní výrobou a perspektivou dalšího rozvoje v oblasti general aviation.

Hledáme lakýrníka:
vítáni jsou šikovní autolakýrníci s praxí min. 2-3 roky v mokrém stříkání a stříkáním metalízovými barvami, výhodou zkušenosti metodou air-brush.

Co Vás čeká?
- příprava před stříkáním - zamaskování
- samotné stříkání

Co od nás můžete získat:
- navíc bonusy v průběhu celého roku
- závodní stravování
- moderní novou lakovnu
- čisté pracovní prostředí, pracovní oděv a obuv
- preventivní zdravotní péči

Benefity: stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce, 13. plat

Zašlete prosím životopis.
Pro více informací neváhejte prosím volat tel. 725 170 766.

Lakýrník
Pozice určená pro region: Pardubický kraj