• P
  • Elektromechanik

Elektromechanik

Zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Vančurova 1548

Požadujeme:
- vzdělání v elektro oboru, platnou vyhlášku 50,
- manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, chuť k práci, flexibilitu.

Pracovní náplň:
- práce ve dvousměnném provozu ranní/odpolední,
- zabezpečení údržby, oprav a obsluhy zařízení a techniky,
- vedení evidence revizí a ročních preventivních prohlídek,
- zabezpečení údržby náhradního zdroje UPS a nouzového osvětlení,
- spolupráce s dodavatelskými firmami,
- zodpovědnost za provoz a dodržování provozního řádu DIESELAGREGÁTU.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky nebo dotované stravování,
příspěvek na penzijní připojištění, možnost hlídání dětí v dětské skupině, slevy v nemocniční lékárně.

Telefonický kontakt viz výše.

Pozice určená pro region: Středočeský kraj