• P
  • SKLADOVÝ OPERÁTOR -KA, SKLADNÍK/-CE

SKLADOVÝ OPERÁTOR -KA, SKLADNÍK/-CE

Zaměstnavatel: RKL Opava, spol. s r.o.
Přerovecká 304

*KO: Müllerová Věra, tel.: 553 687 106 - Po - Pá od 7:30 do 14:30 hod., životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@rkl.cz
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost,
- pečlivost, flexibilitu,
- ochotu učit se novým věcem,
- VZV průkaz výhodou,
- ochotu pracovat ve směnném provoze (ranní/odpolední).

Pracovní náplň:
- příjem a výdej zboží,
- práce se čtecím zařízením,
- manipulace se zbožím.

Nabízíme:
- nástupní mzda - 26 000 Kč, po zkušební době až 30 000 Kč,
- stravenky 120 Kč za odpracovaný den, roční bonus 1500 Kč na sportovní aktivity, vánoční odměna "13. plat", penzijní připojištění,
- proplacené školení VZV,
- zdravotní volno 5 dní,
- zaškolení pro pracovní pozici bez předchozí praxe,
- možnost profesního růstu,
- práci v příjemném kolektivu.

Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracoviště: Přerovecká 2A, Suché Lazce, nástup možný ihned.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj