• P
  • TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA DIVIZE NÁSTROJÁRNA

TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA DIVIZE NÁSTROJÁRNA

Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
Těšínská 1586

KO: Ing. Daniela Krybusová, odbor Lidské zdroje, krybusova@ostroj.cz
Tel.: +420 553 872 176, +420 605 961 560
První kontakt - pro sjednání schůzky volejte na tel.: 553 872 173, následně s sebou životopis, nebo pošlete životopis emailem.

POŽADUJEME:
• ÚSO vzdělání strojírenského nebo technického směru.
• Výbornou znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků.
• Znalost normování a zpracování technologických postupů strojírenských výrobků.
• Práce na PC (MS Office), systém IFS výhodou
• Pečlivost, komunikativnost, samostatnost.
BENEFITY:
• Týden dovolené navíc.
• Dotované firemní stravování.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Příspěvek na dopravu.
• Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.
• Zvýhodněný telefonní program.
• Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
• Podporu volnočasových aktivit.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• Provádí tvorbu technologické dokumentace včetně změn
• Rozhoduje o vhodnosti použitého materiálu
• Zajišťuje stanovení norem spotřeby času
• Odpovídá za správnost technologické dokumentace
• Odpovídá za technologickou přípravu výroby
• Provádí aktualizaci číselníku pracovišť
• Ukládá technologickou dokumentaci

Požadujeme
Jiné

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj