• P
  • PEKAŘ/PEKAŘKA - PEČENÍ SUŠENEK, PERNÍČKŮ (ZamK, progr KZ)

PEKAŘ/PEKAŘKA - PEČENÍ SUŠENEK, PERNÍČKŮ (ZamK, progr KZ)

Zaměstnavatel: breAd. & edible labels s.r.o.
Jamnická 66

A02 z:2/5/2022 (ZamK, progr KZ)
Náplň práce:
- práce v potravinářské výrobě, výroba těsta, pečení sušenek, reklamních perníčků s jedlou etiketou
- výroba jedlých etiket
- obsluha drobných zařízení (hnětač na těsto, sušenkovač, pec, balička na produkty)
- obsluha strojního zařízení na výrobu jedlých etiket.
Pracovní dny:
- pondělí až pátek
- dle potřeby i sobota.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro vydání potravinářského průkazu
- manuální zručnost.
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, bonusový systém v závislosti na plnění cílů společnosti, týmu a indvidiuálním přístupu, pololetní, roční odměny, vzdělávací kurzy, školení.
Kontakt telefonicky, emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj