• P
  • EXPEDIENT/EXPEDIENTKA - DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ

EXPEDIENT/EXPEDIENTKA - DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ

Zaměstnavatel: Beskyd Fryčovice, a.s.
Fryčovice 606

A16 z:19/4/2022 a:11/5/2022
Pracovní náplň:
- Čištění, krouhání zeleniny
- Navažování a vakuování zeleniny dle objednávek
- Obsluha strojů k výrobě a balení zeleniny
- Vychystávání a třídění objednávek na odvozové linky
- Další práce spojené se zastupitelností
- Udržování pořádku na pracovišti.
Pracovní doba :
- Dvousměnný týdenní provoz : 8 hodinová pracovní doba plus přesčasová práce dle potřeby, - Ranní týden včetně soboty
- Odpolední týden se začátkem v neděli (vychystávání v chlazeném skladu) - nepravidelný začátek a konec směny - vše závislé na množství objednávek.
Požadujeme:
- Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- Časovou flexibilitu
- Zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (vyšší fyzická náročnost, práce v chladu).
Výhodou:
- Praxe v potravinářství vítána.
Nabízíme:
- Dobré mzdové ohodnocení, včetně odměn, docházkových bonusů, příplatků za soboty, neděle, svátky apod.
- Příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odměny k životnímu jubileu, pracovnímu výročí apod.
- Silné, stabilní zázemí v české potravinářské firmě s dlouholetou tradicí.
V případě zájmu nás kontaktujte, bližší informace při osobním pohovoru a prohlídce pracoviště. Kontakt telefonicky, emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj