• P
  • SKLADNÍK/SKLADNICE - EXPEDIENT/EXPEDIENTKA

SKLADNÍK/SKLADNICE - EXPEDIENT/EXPEDIENTKA

Zaměstnavatel: Beskyd Fryčovice, a.s.
Fryčovice 606

A16 z:19/4/2022 a:11/5/2022
Náplň práce :
- Příprava podkladů k expedici
- Expedice zakázek
- Evidence obalů
- Kontrola stavu zásob.
Požadujeme :
- Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- Časovou flexibilitu
- Znalost práce s PC
- Zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (vyšší fyzická náročnost, práce v chladu)
- Předložení výpisu z RT.
Výhodou:
- Praxe v potravinářství
- Zdravotní průkaz.
Nabízíme:
- Dobré mzdové ohodnocení, včetně odměn, docházkových bonusů, příplatků za soboty, neděle, svátky apod.
- Příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odměny k životnímu jubileu, pracovnímu výročí apod.
- Silné, stabilní zázemí v české potravinářské firmě s dlouholetou tradicí
V případě zájmu nás kontaktujte, bližší informace při osobním pohovoru a prohlídce pracoviště:
Kontakt telefonicky, emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj