• P
  • MISTR/MISTROVÁ VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ

MISTR/MISTROVÁ VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ

Zaměstnavatel: Strojírny Sviadnov s.r.o.
K čističce 638

A16 z:20/4/2022 a:10/5/2022
Náplň práce:
- Řízení, koordinace a kontrola pracovníků při realizaci zakázek, plánování denního plánu výroby ve spolupráci s vedením společnosti.
Nabízíme:
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání.
- Pracovní smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení.
- Po 1. roce 25 dní dovolené.
- Příspěvek na stravování.
- Dobré platové ohodnocení odpovídající výsledkům Vaší práce.
- Neformální přátelské prostředí.
Požadujeme:
- Zkušenosti s vedením lidí, pořádkumilovnost, spravedlivý přístup, komunikační dovednosti.
- Znalost práce na PC, technické myšlení, orientace ve výkresové dokumentaci
- Zodpovědnost, rozhodnost, schopnost řešit problémy, spolupracovat s ostatními útvary.
Kontakt telefonicky, emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj