• P
  • Mistr ve výrobě

Mistr ve výrobě

Zaměstnavatel: BODIT TACHOV s.r.o.,
Nádražní 523

Zájemci o tuto nabídku ať zašlou životopis na emailovou adresu: pavlina.fiserova@bodit.cz nebo nás kontaktují přímo na telefonní číslo 734 573 723.

Náplň práce
- Zajišťuje objednávání surovin pro výrobu.
- Vede skladové hospodářství (zajišťuje stálé množství surovin pro opakovanou výrobu - nezávisle na momentálním stavu objednávek).
- Zajišťuje provádění údržby a opravy výrobního zařízení společnosti.
- Řídí, organizuje, koordinuje a kontroluje práci pracovníků ve výrobě (plnění termínů realizace, jakost při realizaci).
- Provádí realizační činnost na zakázkách dle požadavků obchodního útvaru.
- Odpovídá za neprodlené informování o změnách při výrobě, zjištěných rozdílech a způsobech řešení.
- Nárokuje u MK mimořádné prověrky a kontroly kvality.
- Přijímá objednávky a předává je k vyřízení pracovníkům obchodního útvaru.
Požadujeme

- Ochotu učit se novým věcem
- Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, pečlivost
- Pracovní nasazení
- Znalost výrobního provozu výhodou
- Výpis z RT
- Časová flexibilita
- Práce řádného hospodáře
Nabízíme
- Zázemí silné společnosti se zahraničním vlastníkem
- Přátelský kolektiv
- Flexibilní pracovní dobu
- Nástup ihned

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj