• P
  • Směnový mistr

Směnový mistr

Zaměstnavatel: REMAK a.s.
Zuberská 2601

Požadujeme:
- SŠ vzdělání (strojního, příp. technického směru)
- Znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Dobré organizační a komunikační znalosti,
- Samostatnost, iniciativa, spolehlivost
- Praxe na pozici směnového mistra nebo obdobné pozici
minimálně 2 roky
Výhodou:
- Praxe v technologii a systémech managementu jakosti
- Zkušenosti se zaváděním nástrojů štíhlé výroby
(5S, SMED, TPM, Poka-yoke, Optimalizace pracoviště atd.)
Náplň práce:
- Operativní řízení výroby s ohledem na sledování kapacity, produktivity
a kvality
- Kontrola dosažených výsledků a jejich porovnání se stanovenými cíli.
- Zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce, dodržování
zásad ochrany životního prostředí.
- Podpora zaměstnanců při jejich personálním rozvoji a zvyšování
kvalifikace, případně rekvalifikaci.
- Vedení a motivování zaměstnanců směrem k trvalému zlepšování
- Řízení a hodnocení zaměstnanců v závislosti na dosažených výsledcích.
- Kontrola a evidence nad svěřeným majetkem a finančními prostředky.
- Spoluúčast při náběhu nových výrob podle platné dokumentace
- Získávání nových potřebných informací v oboru a zavedení do praxe.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj