• P
  • SKLADNÍCI NA PEKÁRNĚ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

SKLADNÍCI NA PEKÁRNĚ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Zaměstnavatel: PAC Hořovice s.r.o.
Masarykova 153

Náplň práce: příjem a výdej surovin, kontrola kvality surovin při příjmu, skladování surovin dle platných norem, inventarizace skladových zásob, zajištění objednávek surovin u dodavatelů, administrativní úkony spojené se skladovou evidencí. Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem výhodou (není podmínkou), znalost práce s PC, potravinářský průkaz, spolehlivost, manuální zručnost, chuť pracovat a naučit se novým věcem, praxe s řízením VZV výhodou. Co nabízíme: práci v prosperující a stabilní české společnosti, zajímavou a rozmanitou práci, komplexní zaškolení, možnost získání průkazu VZV, stravenkový paušál, čerstvé pečivo ke svačině. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Pozice určená pro region: Středočeský kraj