• P
  • Skladník

Skladník

Zaměstnavatel: SNABYTEK COMPANY s.r.o.
28. října 2592

1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně. Tel.: 773 452 282, e-mail: info@snabytek.cz

Jsme zde již 26 let a hledáme posily. Mrkni na www.snabytekinteriery.cz a www.snabytek.cz

Náplň práce:
Hledáme SKLADNÍKA. Smysl pro pořádek je pro tuto pozici zásadní. Budeš nakládat a vykládat zboží. Rozvážet zboží k zákazníkům. Budeš na našem skladu balit a odesílat zboží. Někdy to bude dřina někdy pohoda. Občasný výjezd na montáž. Někdy pojedeš také odvézt stavební materiál na naše stavby, Práce je u nás více než dost. Staň se součástí našeho týmu!

Co nabízíme:
- Ranní směny od 6-14:30 hod
- Zázemí stabilní a úspěšné společnosti
- Prima kolektiv

Požadujeme:
- Spolehlivost
- Výpis z Rejstříku trestů
- Řidičský průkaz B PODMÍNKOU

Nástup ihned

Pokud jste se dočetl/a až sem, potkejme se u kávy, a možná tím začne nová etapa vašeho života.
POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS s fotografií, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor.
Životopisy zasílat na e-mail: info@snabytek.cz s předmětem "ŽIVOTOPIS SKLADNÍK". Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj